Nasza Firma

b1

four

Nasza firma


Nasza działalność

Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w generalnym wykonawstwie w zakresie realizacji i remontów obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych. Wykonujemy również montaż i naprawy sieci i instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji oraz klimatyzacji.
Jako akcjonariusz Grupy Polskie Składy Budowlane oferujemy materiały budowlane renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

Konkurencyjność

Ponad dwudziestoletnia praktyka zapewniła nam stabilną pozycję na rynku budowlanym, potwierdzoną między innymi licznymi nagrodami branżowymi oraz stale powiększającym sie gronem zadowolonych klientów.
W roku 2000 znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W trosce o dalszy rozwój przedsiębiorstwa podążamy w kierunku nowoczesności i skutecznego działania w warunkach silnej konkurencji i wysokich wymagań rynku.

dzwig

Historia


Wieloletnie doświadczenie

Początki naszej firmy sięgają roku 1991. W pierwszych latach działalności nasza aktywność koncentrowała się na usługach i robotach ogólnobudowlanych i remontowych. Wraz z rozwojem firmy zakres oferowanych usług został poszerzony o sprzedaż materiałów budowlanych. W roku 2003 nastąpiło przekształcenie przedsiębiorstwa w spółkę z o.o. Kolejne lata to dalszy dynamiczny rozwój firmy, która systematycznie umacnia swoją pozycję i prestiż na rynku budowlanym.

Ważne daty

10.06.1991r. – rozpoczęcie działalności;
forma prawna – osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą; profil działalności – usługi i roboty ogólnobudowlane

1996r. – rozszerzenie działalności; profil działalności – handel materiałami budowlanymi

27.03.2003r. – przekształcenie przedsiębiorstwa w spółkę z o.o.

09.06.2005r. – otrzymanie certyfikatu ISO 9001/2000